WebdesignWebdesignWebdesignWebdesignWebdesign

Partneři


... Další partneři

Buďte informovaní

Chcete se včas dozvědět o akčních slevách? Zanechte nám Váš email.

Kontaktujte nás

Kontaktujte náš tým telefonicky, nebo pomocí emailového formuláře. Pokračujte kliknutím Zde

Hradec Králové

OC Futurum Hradec Králové

OC Futurum Hradec Králové
Brněnská 1825/23a
500 09 Hradec Králové

Reklama je umístěna na podsvíceném dynamickém reklamním panelu. Vaše reklamní sdělení o rozměrech 80x120 cm se vyskytuje v OC Futurum hned na 5 místech. Centrum se může chlubit více než 174 000 zákazníky týdně. Centrum je oblíbené jak pro svou volnočasovou zábavu, tak pro možnost nakoupit zde širokou škálu zboží. Jako bonus zde můžete rovněž umístit své propagační letáčky. Ty se pak dostávají přímo do rukou vašich klientů.

Webdesign

OC Atrium Hradec Králové

OC Atrium
Dukelská třída 1713/7
500 02 Hradec Králové

vaše reklama je umístěna na velkém reklamním panelu, reklamní sdělení o velikosti 129x173,4cm. Toto obchodní centrum navštíví měsíčně až 324 000 lidí měsíčně. CLV je zde 4x.

Další možností je taktéž umístění vašich sdělení na jeden z našich 6 billboardů o rozměrech 4 x 1,9 m, samozřejmě také zde je možné se individuálně dohodnout na atypickém rozměru, který by Vám vyhovoval.

K dispozici je navíc cca 12 menších reklamních poutačů o různých rozměrech, zacílení na velmi blízký kontakt se zákazníkem.

Webdesign

Golfové hřiště v Roudničce

Golfové hřiště v Roudničce
Pod Lesem 38
500 02 Hradec Králové, Roudnička

Reklamní poutače jsou umístěny v Park golf clubu Roudnička (Hradec Králové), rozměr reklamních poutačů je 139x79 cm, k dispozici Vám je 5 reklamních poutačů (u příjezdu k hřišti, u prvního odpaliště a další zajímavá místa - pro bližší informace k umístění mne prosím kontaktujte).

Webdesign

Město

Město Hradec Králové skýtá velký počet reklamních ploch, k dispozici je řada billboardů (11x), ale i také menší reklamní plochy (cca 35x), které jsou situovány blíže k historickému centru města.

Samozřejmostí je, že pro Vás stále připravujeme nové plochy (je možné připravit plochu v lokalitě, kterou jste si již předem vybrali), proto nás kontaktujte a my Vám velmi rádi vytvoříme zdarma reklamní plán.