WebdesignWebdesignWebdesignWebdesignWebdesign

Partneři


... Další partneři

Buďte informovaní

Chcete se včas dozvědět o akčních slevách? Zanechte nám Váš email.

Kontaktujte nás

Kontaktujte náš tým telefonicky, nebo pomocí emailového formuláře. Pokračujte kliknutím Zde

Grafické studio

Navrhneme Vám a zrealizujeme kvalitní grafické práce a tiskoviny. Nabízíme Vám v tomto odvětví široké spektrum možností. Od letáků, firemních tiskovin tak i reklamních poutačů. Nechybí zde ani internetové projekty.

Reference - Zde

Hostesky

Pro naše klienty nabízíme i služby našich vyškolených hostesek, které jsou vybírány z velkého počtu uchazeček s ohledem především na kvalitu projevu a vizáže.

Poradenství

Je naší povinností podělit se o námi získané zkušenosti, proto neváhejte a využijte našich služeb v oblasti marketingového a finančního poradenství.

Marketingové poradenství - za zcela nezbytné považujeme pomoci vám s Vaší reklamní kampaní, tak aby byla maximálně efektivní a finančně únosná pro Váš rozpočet (zacílení na určité zákazníky, typ reklamy, délka a intenzita reklamní kampaně). Máme pro Vás v našem týmu odborníky v oboru, kteří se mu věnují déle než 20 let.

Finanční poradenství - pokud máme někomu věnovat svou pozornost je nezbytné aby věděl o svých financích vše a dokázal je kvalitně využít. Pro opačné případy jsme vedeni 40ti letou tradicí. My sami se oboru věnujeme po 4 roky. Spokojenost si ověřujeme na věrných klientech, kteří naše schopnosti kdykoliv dosvědčí.

Telemarketing - jako osvědčená forma zviditelnění se, se jeví také telemarketing. Proto ani na něj nezapomínáme a vybíráme pro vás ty nejlepší z oboru, které stahujeme z největších call center ČR. Skutečně jsme tedy schopni obsáhnout všechna vaše přání.

Skutečně jsme tedy schopni obsáhnout všechna vaše přání.

Coaching

V našem životě se vyskytují situace, kdy najednou nevíme, kudy kam, nevíme, jak vyřešit situaci, ve které se nacházíme. Už jsme vyzkoušeli všechny možnosti, které nás napadly, nic nefunguje – cítíme, že se ke svému cíli nepřibližujeme. Jsme unavení, vyčerpaní, nemáme chuť se do ničeho dalšího pouštět, nemáme motivaci, život nás netěší. Víme, že potřebujeme něco udělat, protože takhle to dál nejde! Tohle je přesně situace, kdy vyhledat kouče, abychom zjistili více souvislostí o tom, co děláme, dokázali se rozhodnout, kterým směrem se dále vydat, a dosáhnout úspěchu. Kouče vyhledáme také v okamžiku, kdy nás čeká náročný úkol, sami nevíme jak jej splnit, a chceme se připravit. Koučování není jen pro manažery, koučování je vhodné pro každého z nás, kteří se chceme aktivně podílet na změnách v našem životě.